E-deklaracje POZ

Złóż deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ drogą elektroniczną.

Wprowadzenie  obsługi elektronicznej deklaracji podstawowej opieki zdrowotnej umożliwia złożenie jej za pośrednictwem internetu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Każdy pacjent, który chce skorzystać z pomocy NZOZ ASTRA-MED w ramach podstawowej opieki zdrowotnej powinien złożyć deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej. Złożenie deklaracji jest bezpłatne dwa razy w roku i nie wymaga wypisania się z poprzedniej placówki medycznej.

Deklaracje można złożyć za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta (IKP) na stronie pacjent.gov.pl. W tym celu należy wypełnić odpowiedni wniosek i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego. Po wypełnieniu e-deklaracji należy ją wysyłać na adres e-mail: biuro@astra-med.pl naszej placówki.

Szczegółową instrukcję, jak złożyć e-deklarację znajdą Państwo klikając w poniższy link:
Instrukcja – jak złożyć deklarację drogą elektroniczną

Przypominamy o innych funkcjonalnościach dostępnych dzięki IKP:

  • możliwość pobrania i zrealizowania wystawionej e-recepty i e-skierowania,
  • możliwość sprawdzenia historii swoich wizyt, za które zapłacił Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ),
  • możliwość udostępnienia bliskiej osobie lub lekarzowi swoich danych medycznych i informacji o stanie zdrowia.

Konsultacje specjalistów

  1. W naszej przychodni można wykonać USG piersi i badania znamion na skórze. Badania wykonuje lekarz onkolog. Szczegółowe informacje i zapisy w Rejestracji Ogólnej przychodni. Informacja o najbliższym terminie w Rejestracji Ogólnej.
  2. Organizujemy również odpłatne badanie przepływów krwi w tętnicach i żyłach. Wykonuje je chirurg naczyniowy dr n. med. Krzysztof Szecówka. Informacje o terminach i kosztach można uzyskać w Rejestracji przychodni lub w zakładce Informacje.